Пневмопідвіска AirPad

Пневмопідвіска використовується в транспортних засобах і вантажній техніці вже понад 70 років. На даний час все більш актуальним постає питання діагностики та реставрації.

Пневмопідвіска складається з наступних елементів: Компресор – агрегат (машина) для стиснення повітря, або іншого газу до певного тиску.Фільтр тонкого очищення на лінії забору повітря. Розподільчий блок (блок клапанів) – система клапанів, які пропорційно розподіляють повітря (газ) між елементами пневмопідвіски, часто містять в корпусі вбудований датчик тиску. Ресивер – елемент пневмосистеми, який забезпечує додатковий запас повітря для плавної і динамічної роботи системи. Пневмоподушка (пневмобалони) – гнучкий елемент, що підтримує певну задану висоту кузова автомобіля за допомогою стиснутого повітря або газу. Датчики положення кузова – розміщуються між кузовом і важелем на кожному колесі, або на кожній осі автомобіля. Блок управління. Пульт управління – панель або вбудований інтерфейс, дозволяє управляти, вибирати режими і бачити поточний стан пневмопідвіски.

Пневмопідвіска покращує керованість авто. Вона вирішує проблему нерівномірного завантаження транспортного засобу. Інакше будь-яке перевантаження або зміна навантаження призводять до зміни поведінки машини на дорозі.Пневмопідвіска нівелює цю різницю.Купівля та реставрація елементів пневмопідвіски обійдеться не так дорого а ось термін служби автомобіля зростає досить істотно. Компанія «AirPad» створена в 2015 році і на сьогоднішній день є однією з лідерів у сфері сервісу і технічного обслуговування пневмопідвісок таких марок автомобілів як: Mersedes, Audi, BMW, Toyota, Lexus, Volkswagen, Porsche та багатьох інших.

Високий професіоналізм співробітників, поступове впровадження нових технологій діагностики та ремонту пневмопідвіски, а так само постійні інвестиції у «майбутнє» компанії та індивідуальний підхід до кожного клієнта, роблять нашу компанію надійною для клієнтів. Постійна наявність запчастин і оперативність роботи працівників дозволяє максимально прискорити процес обслуговування, роблячи його якісно швидким і вигідним для клієнтів нашого сервісу. Наші майстри постійно проходять курси підвищення кваліфікації, всі співробітники мають багаторічний досвід роботи з пневмопідвіскою різних марок автомобілів.

Наші цінності Кожен задоволений клієнт — рекомендація НОВИМ клієнтам!

X
Call Now ButtonЗателефонувати